Egidijus Kučinskis

“Tinklinio Akademijos” įkūrėjas
BFP (bendrojo fizinio parengimo) treneris
FIVB Coach Course Level II
FIVB Coach Course Level I

Tinklinį žaidžiu bei mokau kitus jau kone 24 metus. Treniruotis pradėjau Kelmėje pas gerai žinomą pofesionalų trenerį Algimantą Petrovą, kurio auklėtiniai eilę metų garsėja savo pasiekimais ir puikiu žaidimu. Mano didžiausias tikslas pradėjus treniruotis buvo žaisti Lietuvos tinklinio rinktinėje – atkakliu darbu to pasiekiau. Po Lietuvos tinklinio rinktinės žaidžiau Lietuvos aukščiausioje lygoje.

Tinklinis, sprogstamoji jėga, vertikalus šuolis – tai temos apie kurias galiu kalbėti be perstojo. Esu buvęs Lietuvos tinklinio rinktinės narys, tad puikiai žinau ką reiškia komandinis darbas bei grupės tikslo siekimas. Tai yra mano aistra, hobis bei motyvas padedantis siekti aukštesnių tisklų. Be jokios abejonės atskirai mes galime daug, tačiau kartu mes galime dar daugiau! Juk smagu kai žaidimas savo malonumui leidžia pasiekti puikią savijautą ir norimą fizinę formą.

Ieva Dumbauskaitė

Tinklinio trenerė

Turėčiau pristatyti, bet geriausiai mane turbūt apibūdina mano pravardė, kurią man slapta sugalvojo mano treneris: DumBum. Tai nemažai ką pasako, tiesa?
O jei šiek tiek rimčiau, tai paplūdimio tinklinis yra mano meilė, hobis ir darbas, būtent tokia tvarka, kokia parašiau. Ir aš žiauriai anksti, dar pirmaisiais paauglystės metais supratau, jog nenoriu tik šiaip žaisti. Praktiškai nuo pat pradžių žinojau, jog padarysiu viską, ką galiu, jog būčiau tarp pasaulio elito. Ir iki šiol to siekiu. Aš daug, galbūt per daug kartų girdėjau, kad nesu tam pakankamai talentinga. Ar buvo skaudu? Taip. Ar abejojau savim? Taip, ir tai darau iki šiol. Bet ar sustojau? Ne. Ir būtent šito labiausiai ir noriu jus išmokyti. Darykite, ir padarysit. Bandykit tiek kartų, kiek reikės, ir tikrai pavyks. O aš labai norėčiau jums padėti. Pasidalinti žiniomis, patarti, pataisyti ir darsyk priminti, koks nuostabus yra šis sportas. #lovethegame
Man pačiai brangiausi karjeros laimėjimai:
•Europos jaunių čempionato auksas
•Pasaulio jaunių čempionato auksas
•Europos suagusiųjų žaidynių (European Games) bronza
•2 bronzos medaliai pasaulio 2 žvaigždučių turnyruose (FIVB World Tour 2* event)
P.S. Visa tai būtų buvę neįmanoma be dviejų nuostabių mano trenerių – Mariaus Vasiliausko ir Tado Donėlos.

Lukas Navickas

Tinklinio treneris

Prie “Tinklinio Akademijos” prisijungiau preitais metais, bet galiu pasakyti , kad tai labai šilta tinklinio bendruomenė ir kiekvienas čia yra laukiamas bei šiltai ir maloniai priimamas. Žaisti ir treniruotis tinklinį pradėjau 5 klasėja, Marijampolėje pas trenerį Romą Sujetą. Esu daugkartinis Lietuvos čempionas bei prizininkas atitinkamose amžiaus grupėse bei U-16 Lietuvos paplūdimio tinklinio vicečiampionas. Būdamas 16 metų buvau pakviestas į Lietuvos tinklinio rinktinės stovyklą. Dar vėliau atstovavau Marijampolės tinklinio klubui “Sūduva”. Mano nuomone, tinlinis yra viena sunkiausių sporto šakų, reikalaujanti didelės sprogstamos jėgos, vikrumo, ištvermės bei emocinio pasiruošimo. Per savo gyvenimą esu sukaupęs nemažą žinių bagažą bei nuolat jį plečiu ir noriu su jumis juo pasidalinti.

Marius Barčas

Tinklinio treneris

Meilė tinkliniui gimė ne taip ir seniai, maždaug prieš septynerius metus. Iki to laiko užsiiminėjau kitais, priešingai nei tinklinis, kontaktiniais sportais – rankiniu, futbolu, krepšiniu. Tvirtus fizinio parengimo teorinius ir praktinius pagrindus gavau ruošdamasis lengvosios atletikos varžyboms. Visi per 20-tį metų sportinėje veikloje sutikti treneriai, partneriai ir varžovai padėjo formuotis kaip psichologiškai tvirtai, atkakliai ir kantriai asmenybei. Susižavėjęs tinkliniu ir treniruodamasis po 6-7 kartus per savaitę, jau po dviejų metų tapau universiteto rinktinės dalimi. Daug laiko praleidžiu tinklinio aikštelėse, žaisdamas, teisėjaudamas varžyboms ir aktyviai dalyvaudamas tinklinio bendruomenės veikloje. Intensyviai mokydamasis, įgijau fizinio parengimo ir tinklinio trenerio licenziją. Esu nuolatinis stovyklų, mokymų ir seminarų dalyvis, nuolat konsultuojuosi su kitais Lietuvoje dirbančiais specialistais ir treneriais. Tapau daugybės vietinių ir tarptautinių turnyrų prizininku, žaidžiant salės ir paplūdimio tinklinį. Visa sukaupta patirtimi, teorinėmis, praktinėmis ir psichologinio parengimo žiniomis bei meile sportui noriu pasidalinti su jaunąja karta ir pradedančiaisiais šio sporto entuziastais.

Jonas Plioplys

Tinklinio treneris

Tinklinį pradėjau žaisti jau seniai, tai prasidėjo kaip smagus laiko praleidimas su bendraamžiais ir tęsėsi iki pat sporto mokyklos ”Tauras”, kurioje įsisavinau pagrindus, o visko mokiausi salėje ir ant smėlio iš trenerio Vasilijaus Burakinskio. Nors per mano žaidimo metus teko padaryti kelias pertraukas dėl traumų, tačiau grįždavau į šį žaidima dar labiau motyvuotas ir užsidegęs. Tai sportas, leidžiantis tobulėti indivualiai ir tuo pačiu verčiantis komunikuoti bei komandiškai dirbti su žmonėmis, esančiais toje pačioje aikštelės pusėje. Dabar galiu pasidžiaugti, kad juo galiu ne tik pats užsiiminėti, bet tuo pačiu ir perteikti savo sukauptas žinias kitiems.

Martyna Kačinskaitė

“Tinklinio Akademijos” trenerė

 Į tinklinio pasaulį atėjau būdama 10 metų. Treniravausi Kauno sporto mokykloje, vėliau Lietuvos sporto universitete. Įstojusi studijuoti į Vilnių, tinklinio įgudžius tobulinau Vilniaus Universiteto ekipoje. Trenerių dėka, patirties galėjau semtis ne tik turnyruose Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Patirties įgavau ir žaisdama Lietuvos Jaunių merginų rinktinėje bei Lietuvos aukščiausiosios lygos moterų tinklinio čempionate. Esu begalo dėkinga savo trenerėms Editai Simonavičienei ir Jolantai Simanavičienei, kurios išugdė manyje komandišką ir užsispyrusią asmenybę. Jų dėka galiu dalintis patirtimi su savo auklėtiniais. Nors tinkliniu gyvenu daugiau nei pusę savo gyvenimo, vis dar atrandu kažką naujo.

Danielius Balkė

Tinklinio treneris

Tinklinį pradėjau lankyti Vilniuje, būdamas vienuolikos metų. Augau kaip asmenybė ir tobulėjau kaip žaidėjas savo trenerio Bronislavo Terasovo dėka. Tai autoritetas, išauginęs daugumą geriausių Lietuvos tinklininkų, treniravęs Lietuvos vyrų rinktinę. Kartu su komanda 4 kartus tapome Lietuvos čempionais ir tarptautinių turnyrų prizininkais. Džiaugiuosi, kad įgauta patirtimi galiu dalintis su savo auklėtiniais. Tinklinis man niekada nebus darbas, tai hobis ir aistra, įtraukusi mane į didelę tinklinio bendruominę.

Justas Gabrusėnas

Tinklinio treneris

Tinklinis mano gyvenime egzistuoja nuo vaikystės. Mano šeimoje visi tinklininkai, todėl pasirinkti kultivuoti kitą sporto šaką net nebuvo minčių. Tinklinio treniruotes pradėjau lankyti nuo 10 metų pas trenerį Bronislavą Tarasovą. Tai buvo nuostabus treneris, savo srities profesionalas, užauginęs geriausius Lietuvos tinklininkus. Kartu su komanda ne kartą tapome Lietuvos čempionais ir tarptautinių turnyrų prizininkais. Buvau pakviestas į Lietuvos jaunių vaikinų rinktinę. Būdamas 17 metų labai susidomėjau pliažiniu tinkliniu, man labai pasisekė 1,5 metų treniravausi pas geriausius pliažinio tinklinio trenerius Lietuvoje, įgavau neįkainuojamos patirties. Vėliau atstovavau Mykolo Riomerio universiteto bei VGTU/MRU komandoms, žaidžiau aukščiausios lygos tinklinio čempionate. Dalyvavau pliažinio tinklinio turnyruose. Tinklinis man tai valia, energija, komanda! Labai noriu pasidalinti įgyta patirtimi.

Marius Kliusevičius

Tinklinio treneris

Didžiąją gyvenimo dalį dirbau ugdymo įstaigose. Atradau save mokytoju, mentoriumi, sporto specialistu.
2 metus dirbau mentoriumi ir sporto specialistu vidurinėje mokykloje.
4 metus dirbau darželyje, mokytoju.
Sportinė karjera prasidėjo Alytuje, kai man buvo aštuoneri. Nuo to laiko pradėjau nenorom žaisti tinklinį tiek paplūdimyje tiek salėje. Metams bėgant tinklinis tapo mano hobis, o vėliau ir aistra, kuri atrodo neišblės dar ilgai.
Man brangiausi sportiniai pasiekimai:
2012 ir 2013 Lietuvos studentų aukso medalis su tuometine LEU rinktine.
2011 – 2014 Lietuvos profesinių mokyklų, keturis metus iš eilės nugalėtojas su tuometine Simno ŽŪM komanda.
2012 su tuometine LEU komanda ir vienais geriausių Lietuvos žaidėjais dalyvavimas „EUSA games”. Įgauta patirtis žaidžiant su geriausiais Europos žaidėjais, išliko ilgam.
Kodėl Tinklinio akademija?
Visos įstaigos, kuriose dirbau, turėjo naujovišką požiūrį į ugdymo procesą. Nuolat ieškojo būdų tobulėti kaip įstaiga ir kaip bendruomenė. Dėl to pasirinkau toliau augti kaip treneris Tinklinio akademijoje, nes ji tokia. Dabar jau mes tokie.

Arnoldas Ambraziejus

Tinklinio treneris

„Tinklinis? Kodėl ne futbolas ar krepšinis, kodėl ne lengvoji atletika, kodėl ne slidinėjimas?” Tokių klausimų sulaukiau būdamas moksleiviu iš savo kūno kultūros mokytojo. Nors tikrai viską buvau išbandęs ir net pasiekęs puikių rezultatų šiose sporto šakose, norėjau išbandyti tinklinį.
Esu Ignalinietis, o ten ,tuo metu, galėjai būti arba krepšininkas, arba slidininkas, nes kitų specialistų ar sporto mokyklų, kurios rengia tinklininkus tikrai nebuvo.
Pirmąją „žuvelę” išmokau iš judesių sekos ,nupieštos popieriaus lape, tad galima sakyti ,nuo to popieriaus lapo prieš 18 metų viskas ir prasidėjo.
Tuomet, po daugybės mėgėjiškos veiklos tinklinyje, įstojau į LEU(tuo metu dar VPU) ir patekau į universiteto rinktinę. Su trenere R. Šalkuviene,
buvome Lietuvos studentų čiampionai, SELL žaidynėse vicečiampionai ir prizininkai ne vienerius metus.
Kelis metus atstovavau Biržų „Biržai” komandai . Nugalėję visose mėgėjų lygose, patekome į Lietuvos A lygą.
Iki šiol žaidžiu už savo miesto komandą Ignalinos „Varnys” , atstovauju Tinklinio akademijos komandą „Kražantė” ir nuolat sukuosi tinklinio gyvenime.
TINKLINIS tai liga,kuria susirgau ir nenoriu pasveikti, ir labai norėčiau užkrėsti Jus meile tinkliniui.

Dominyka Naudužaitė

Tinklinio trenerė

Tinklinio kamuolys mane lydėjo visą vaikystę, o dabar net neįsivaizduoju geresnės sporto šakos, tai ne tik žaidimas, tai ir galimybė susirasti draugų, smagiai praleisti laiką ir atsikvėpti po dienos darbų ar rūpesčių. Mokytis tinklinio subtilybių pradėjau sporto mokykloje ,,Tauras”, kur su komanda pasiekdavome aukščiausių rezultatų tiek Lietuvos, tiek ir tarptautinėse varžybose, o šiuo metu atstovauju Vilniaus universitetui. Taip pat daug patirties įgijau dalyvaudama Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato etapuose ir treniruodamasi ant smėlio. Paplūdimio tinklinis man yra gražiausias sportas, nes taškams pelnyti nėra būtina jėga ar ūgis- galima pasitelkti ir truputį fantazijos, todėl treniruotės tinkamos visiems norintiems, o jų metu padėsiu išmokti valdyti kamuolį ir pajusti tokį džiaugsmą ir meilę šiam sportui, kokią jaučiu ir aš.

Jaroslav Dombrovskij

Tinklinio treneris