Egidijus Kučinskis

“Tinklinio Akademijos” įkūrėjas
BFP (bendrojo fizinio parengimo) treneris
FIVB Coach Course Level II
FIVB Coach Course Level I

Tinklinį žaidžiu bei mokau kitus jau kone 23 metus. Treniruotis pradėjau Kelmėje pas gerai žinomą pofesionalų trenerį Algimantą Petrovą, kurio auklėtiniai eilę metų garsėja savo pasiekimais ir puikiu žaidimu. Mano didžiausias tikslas pradėjus treniruotis buvo žaisti Lietuvos tinklinio rinktinėje – atkakliu darbu to pasiekiau. Po Lietuvos tinklinio rinktinės žaidžiau Lietuvos aukščiausioje lygoje.

Tinklinis, sprogstamoji jėga, vertikalus šuolis – tai temos apie kurias galiu kalbėti be perstojo. Esu buvęs Lietuvos tinklinio rinktinės narys, tad puikiai žinau ką reiškia komandinis darbas bei grupės tikslo siekimas. Tai yra mano aistra, hobis bei motyvas padedantis siekti aukštesnių tisklų. Be jokios abejonės atskirai mes galime daug, tačiau kartu mes galime dar daugiau! Juk smagu kai žaidimas savo malonumui leidžia pasiekti puikią savijautą ir norimą fizinę formą.

Martyna Kačinskaitė

“Tinklinio Akademijos” trenerė

 Į tinklinio pasaulį atėjau būdama 10 metų. Treniravausi Kauno sporto mokykloje, vėliau Lietuvos sporto universitete. Įstojusi studijuoti į Vilnių, tinklinio įgudžius tobulinau Vilniaus Universiteto ekipoje. Trenerių dėka, patirties galėjau semtis ne tik turnyruose Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Patirties įgavau ir žaisdama Lietuvos Jaunių merginų rinktinėje bei Lietuvos aukščiausiosios lygos moterų tinklinio čempionate. Esu begalo dėkinga savo trenerėms Editai Simonavičienei ir Jolantai Simanavičienei, kurios išugdė manyje komandišką ir užsispyrusią asmenybę. Jų dėka galiu dalintis patirtimi su savo auklėtiniais. Nors tinkliniu gyvenu daugiau nei pusę savo gyvenimo, vis dar atrandu kažką naujo.

Mantvydas Šuklys

Tinklinio treneris

Tinkliniu pradėjau domėtis 5-6 metų. Tuo laiku dar tik eidavau žiūrėti kaip treniruojasi mano dėdės Ramunas ir Darius Barauskiai. Pats tinklinio treniruotes pradėjau lankyti devynių metų, pas nuostabu tinklinio trenerį Algimantą Petrovą. Lietuvos aukščiausioje lygoje pradėjau žaisti 14 metų ir debiutiniame sezone laimėjome aukso medalius. Po mokyklos įstojau į Mykolo Romerio universitetą, kuriame dirbo garsus treneris Jonas Adomaitis. Po dviejų metų darbo su juo, grįžau į gimtąjį miestą Kelmę su kuria laimėjom mano antrąjį aukso medalį Lietuvos aukščiausioje lygoje. Paskutinius du sezonus žaidžiau Suomijos TEAM PUM komandoje. Savo grupes noriu išmokinti visko ką pats išmokau per savo karjera ir padėti mėgautis šiuo žaidimu.

Pasiekimai: Daugkartinis jaunių ir jaunučių paplūdimio tinklinio čempionas bei prizininkas. Lietuvos aukščiausios tinklinio lygos čempionas su Kelmės „Antivio“ komanda 2004m. Lietuvos aukščiausios tinklinio lygos čempionas su Kelmės „Antivio – Etovio“ komanda, naudingiausias finalo serijos žaidėjas. Daugkartinis Lietuvos aukščiausios tinklinio lygos čempionato prizininkas. Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionas 2013m., Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio vice čempionas 2012m. Lietuvos studentų tinklinio lygos vicečempionas, naudingiausias finalo serijos žaidėjas 2013m. 2017-2018m.  su Kelmės “Etovio” komanda Lietuvos tinklinio čempionate iškovota antra vieta. Lietuvos jaunių rinktinės narys. Lietuvos vyru rinktinės narys.

Marius Barčas

Tinklinio treneris

Meilė tinkliniui gimė ne taip ir seniai, maždaug prieš septynerius metus. Iki to laiko užsiiminėjau kitais, priešingai nei tinklinis, kontaktiniais sportais – rankiniu, futbolu, krepšiniu. Tvirtus fizinio parengimo teorinius ir praktinius pagrindus gavau ruošdamasis lengvosios atletikos varžyboms. Visi per 20-tį metų sportinėje veikloje sutikti treneriai, partneriai ir varžovai padėjo formuotis kaip psichologiškai tvirtai, atkakliai ir kantriai asmenybei. Susižavėjęs tinkliniu ir treniruodamasis po 6-7 kartus per savaitę, jau po dviejų metų tapau universiteto rinktinės dalimi. Daug laiko praleidžiu tinklinio aikštelėse, žaisdamas, teisėjaudamas varžyboms ir aktyviai dalyvaudamas tinklinio bendruomenės veikloje. Intensyviai mokydamasis, įgijau fizinio parengimo ir tinklinio trenerio licenziją. Esu nuolatinis stovyklų, mokymų ir seminarų dalyvis, nuolat konsultuojuosi su kitais Lietuvoje dirbančiais specialistais ir treneriais. Tapau daugybės vietinių ir tarptautinių turnyrų prizininku, žaidžiant salės ir paplūdimio tinklinį. Visa sukaupta patirtimi, teorinėmis, praktinėmis ir psichologinio parengimo žiniomis bei meile sportui noriu pasidalinti su jaunąja karta ir pradedančiaisiais šio sporto entuziastais.

Elena Jeremejeva

Tinklinio trenerė

Tinklinis – tai mano liga ir priklausomybė. Nuo dvylikos metų, kai pradėjau žaisti, iki dabar šis sportas yra mano didžiausia aistra. Dar mokykliniame amžiuje buvau Lietuvos tinklinio čempionė, vėliau žaidžiau aukščiausioje lygoje, o dabar dalyvauju daugybėje turnyrų ir esu tapusi jų prizininke. Jaučiu malonumą žaisdama tinklinį ir tikiu, kad galiu ir kitiems įskiepyti tą meilę komandiniam sportui. Siekiu išmokyti kitus ne tik tinklinio žaidimo pagrindų, bet ir pajausti malonumą žaidžiant- ta adrenaliną, džiaugsmą bei visas kitas teigiamas emocijas, kurias gali suteikti šis sportas.

Ieva Dumbauskaitė

Tinklinio trenerė

Turėčiau pristatyti, bet geriausiai mane turbūt apibūdina mano pravardė, kurią man slapta sugalvojo mano treneris: DumBum. Tai nemažai ką pasako, tiesa?
O jei šiek tiek rimčiau, tai paplūdimio tinklinis yra mano meilė, hobis ir darbas, būtent tokia tvarka, kokia parašiau. Ir aš žiauriai anksti, dar pirmaisiais paauglystės metais supratau, jog nenoriu tik šiaip žaisti. Praktiškai nuo pat pradžių žinojau, jog padarysiu viską, ką galiu, jog būčiau tarp pasaulio elito. Ir iki šiol to siekiu. Aš daug, galbūt per daug kartų girdėjau, kad nesu tam pakankamai talentinga. Ar buvo skaudu? Taip. Ar abejojau savim? Taip, ir tai darau iki šiol. Bet ar sustojau? Ne. Ir būtent šito labiausiai ir noriu jus išmokyti. Darykite, ir padarysit. Bandykit tiek kartų, kiek reikės, ir tikrai pavyks. O aš labai norėčiau jums padėti. Pasidalinti žiniomis, patarti, pataisyti ir darsyk priminti, koks nuostabus yra šis sportas. #lovethegame
Man pačiai brangiausi karjeros laimėjimai:
•Europos jaunių čempionato auksas
•Pasaulio jaunių čempionato auksas
•Europos suagusiųjų žaidynių (European Games) bronza
•2 bronzos medaliai pasaulio 2 žvaigždučių turnyruose (FIVB World Tour 2* event)
P.S. Visa tai būtų buvę neįmanoma be dviejų nuostabių mano trenerių – Mariaus Vasiliausko ir Tado Donėlos.

Adomas Staševičius

Tinklinio treneris

Tinklinis yra mano gyvenimo meilė! Tai žaidimas su savo valia, ryžtu, ištverme ir minčių galia. Svarbiausia yra įrodyti sau, kad gali, o tada jau parodyti tai ir kitiems. Motyvacija – štai ko reikia sportuojantiems.

Tinklinį žaisti pradėjau būdamas 12 metų. Tvirtus žinių pamatus padėjo visiems gerai žinomas treneris – Algimantas Petrovas. Būtent šis žmogus paauglystėje parodė man tinklinio kaip sporto vertybes. Vėliau, jau išvykus studijuoti į Vilnių, mano žinias papildė VGTU tinklinio treneris – Jonas Adomaitis.

Kartu su Kelmės „Antivis – Etovis“ komanda tapome Lietuvos tinklinio aukščiausios lygos čempionais. Kadangi žaidžiu ne tik salės, bet ir paplūdimio tinklinį, esu laimėjęs Lietuvos čempionate U-18 trečią ir kitąmet antrą vietą. Studentų čempionate paplūdimio tinklinyje laimėjome trečią vietą. Taip pat su VGTU komanda salės tinklinyje laimėjome antrą vietą.

Tad turėdamas žinių, patirties ir gerą motyvaciją, noriu visu tuo pasidalinti su Jumis, tinklinio mėgėjais.

Danielius Balkė

Tinklinio treneris

Tinklinį pradėjau lankyti Vilniuje, būdamas vienuolikos metų. Augau kaip asmenybė ir tobulėjau kaip žaidėjas savo trenerio Bronislavo Terasovo dėka. Tai autoritetas, išauginęs daugumą geriausių Lietuvos tinklininkų, treniravęs Lietuvos vyrų rinktinę. Kartu su komanda 4 kartus tapome Lietuvos čempionais ir tarptautinių turnyrų prizininkais. Džiaugiuosi, kad įgauta patirtimi galiu dalintis su savo auklėtiniais. Tinklinis man niekada nebus darbas, tai hobis ir aistra, įtraukusi mane į didelę tinklinio bendruominę.

Justas Gabrusėnas

Tinklinio treneris

Tinklinis mano gyvenime egzistuoja nuo vaikystės. Mano šeimoje visi tinklininkai, todėl pasirinkti kultivuoti kitą sporto šaką net nebuvo minčių. Tinklinio treniruotes pradėjau lankyti nuo 10 metų pas trenerį Bronislavą Tarasovą. Tai buvo nuostabus treneris, savo srities profesionalas, užauginęs geriausius Lietuvos tinklininkus. Kartu su komanda ne kartą tapome Lietuvos čempionais ir tarptautinių turnyrų prizininkais. Buvau pakviestas į Lietuvos jaunių vaikinų rinktinę. Būdamas 17 metų labai susidomėjau pliažiniu tinkliniu, man labai pasisekė 1,5 metų treniravausi pas geriausius pliažinio tinklinio trenerius Lietuvoje, įgavau neįkainuojamos patirties. Vėliau atstovavau Mykolo Riomerio universiteto bei VGTU/MRU komandoms, žaidžiau aukščiausios lygos tinklinio čempionate. Dalyvavau pliažinio tinklinio turnyruose. Tinklinis man tai valia, energija, komanda! Labai noriu pasidalinti įgyta patirtimi.

Domantas Savickas

Tinklinio treneris

Tinklinį pradėjau žaisti būdamas 12 metu savo gimtajame mieste – Alytuje. Vos po metu supratau, jog šis sportas mano gyvenime turės labai didelę svarba. Su bendraamžiu komanda buvome nuolatiniai Lietuvos čempionatu finaliniu etapu dalyviai. Būdamas 16 metu buvau pakviestas į Lietuvos jaunučiu rinktinės stovykla, o dar po metu atsovavau reprezentazinę Alytaus miesto vyru tinklinio komanda tuometinėje I-oje Lietuvos lygoje. Šiuo metu atstovauju universiteto ekipa. Kadangi jau nuo mažens norėjau savo gyvenima sieti su sportu, konkrečiai su tinkliniu, iš savo buvusiu ir esamu treneriu stengiausi pasisemti kuo daugiau patirties ir įsisavinti ju mokymo metodika, o 2016 metais įstojau į Lietuvos Edukologijos Universiteta, kūno kultūros specialybę, kuriame pildau savo žiniu bagaža tiek teorinėmis tiek praktinėmis žiniomis apie vaiku mokyma bei treniravima. Mano tikslas – išmokyti ne tik tinklinio technikos pagrindu, bet ir mastyti aiksteleje ir uz jos ribu. Todel naudodamasis įgyta ir kaupiama patirtimi noriu įgyvendinti šį tiksla.

Arnoldas Ambraziejus

Tinklinio treneris

„Tinklinis? Kodėl ne futbolas ar krepšinis, kodėl ne lengvoji atletika, kodėl ne slidinėjimas?” Tokių klausimų sulaukiau būdamas moksleiviu iš savo kūno kultūros mokytojo. Nors tikrai viską buvau išbandęs ir net pasiekęs puikių rezultatų šiose sporto šakose, norėjau išbandyti tinklinį.
Esu Ignalinietis, o ten ,tuo metu, galėjai būti arba krepšininkas, arba slidininkas, nes kitų specialistų ar sporto mokyklų, kurios rengia tinklininkus tikrai nebuvo.
Pirmąją „žuvelę” išmokau iš judesių sekos ,nupieštos popieriaus lape, tad galima sakyti ,nuo to popieriaus lapo prieš 18 metų viskas ir prasidėjo.
Tuomet, po daugybės mėgėjiškos veiklos tinklinyje, įstojau į LEU(tuo metu dar VPU) ir patekau į universiteto rinktinę. Su trenere R. Šalkuviene,
buvome Lietuvos studentų čiampionai, SELL žaidynėse vicečiampionai ir prizininkai ne vienerius metus.
Kelis metus atstovavau Biržų „Biržai” komandai . Nugalėję visose mėgėjų lygose, patekome į Lietuvos A lygą.
Iki šiol žaidžiu už savo miesto komandą Ignalinos „Varnys” , atstovauju Tinklinio akademijos komandą „Kražantė” ir nuolat sukuosi tinklinio gyvenime.
TINKLINIS tai liga,kuria susirgau ir nenoriu pasveikti, ir labai norėčiau užkrėsti Jus meile tinkliniui.

Dominyka Naudužaitė

Tinklinio trenerė

Tinklinio kamuolys mane lydėjo visą vaikystę, o dabar net neįsivaizduoju geresnės sporto šakos, tai ne tik žaidimas, tai ir galimybė susirasti draugų, smagiai praleisti laiką ir atsikvėpti po dienos darbų ar rūpesčių. Mokytis tinklinio subtilybių pradėjau sporto mokykloje ,,Tauras”, kur su komanda pasiekdavome aukščiausių rezultatų tiek Lietuvos, tiek ir tarptautinėse varžybose, o šiuo metu atstovauju Vilniaus universitetui. Taip pat daug patirties įgijau dalyvaudama Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato etapuose ir treniruodamasi ant smėlio. Paplūdimio tinklinis man yra gražiausias sportas, nes taškams pelnyti nėra būtina jėga ar ūgis- galima pasitelkti ir truputį fantazijos, todėl treniruotės tinkamos visiems norintiems, o jų metu padėsiu išmokti valdyti kamuolį ir pajusti tokį džiaugsmą ir meilę šiam sportui, kokią jaučiu ir aš.